T
Vyhodnotenie súťaží v školskom roku 2022/2023 – predmetové olympiády, vedomostné súťaže, súťaže umeleckého zamerania |
||
učitelia |
Mgr. S. Štulajterová |
3. miesto – Svätoplukovo kráľovstvo ožíva - SR |
9. trieda |
Liana Čuláková |
8. miesto – OK DO 16. miesto – OK SJL |
Ján Vnučko |
26. miesto – OK OAJ Matbooj – SR – člen družstva |
|
Roman Kotlár |
23. miesto – OK DO |
|
Romana Hupková |
11. miesto – OK CHEO |
|
Daniel Hayden |
18. miesto – OK CHEO |
|
Lea Kušš |
cena poroty – SONG – OK Matboj – SR – člen družstva |
|
Viktor Billik |
Matboj – SR – člen družstva |
|
Aleš Gál |
Matboj – SR – člen družstva |
|
8. B |
Matúš Kušnír |
6.miesto – OK DO 21.-22. m. - OK PYT |
Juraj Ďurčo |
1.miesto v dekanátnom kole BO – člen družstva 9. miesto v diecéznom kole BO – člen družstva |
|
Sarah Kunová |
3. miesto – Story - OK |
|
8.A |
Ondrej Kriško |
11. m. – OK BIO |
Ema Zlatníková |
26.m . – OK BIO |
|
Lenka Ďurická |
IQ olympiáda – úspešná - SR |
|
Volavkine výtvarné dni – KK – 4. miesto |
||
Natália Satková |
Volavkine výtvarné dni – KK – 2.miesto |
|
7. trieda |
Olívia Billiková |
5. miesto – OK BIO i-Bobor – SR – percentil 90 |
Tobias Stanovič |
25. miesto – OK OAJ |
|
Alexandra Vavrovičová |
Maks – SR – úspešný riešiteľ |
|
Matej Vozár |
Maks – SR – úspešný riešiteľ |
|
6.B |
Hana Ďurčová |
1.miesto v dekanátnom kole BO – člen družstva 9. miesto v diecéznom kole BO – člen družstva |
Juraj Kriško |
10. miesto. – OK BIO 11. miesto – OK TECHO |
|
Alžbeta Kunová |
2. miesto – Song – OK - skupinový spev |
|
Pavlína Kniebüglová |
Šaliansky Maťko – reprezentácia v OK 1.miesto – Poptón – OK 2. miesto – Song – OK - skupinový spev |
|
Lenka Gazdíková |
1.miesto v dekanátnom kole BO – člen družstva 9. miesto v diecéznom kole BO – člen družstva 3 miesto – Poptón – OK 2. miesto – Song – OK - skupinový spev i-Bobor – SR – percentil 95 |
|
|
Dorota Svečulová |
i-Bobor – SR – percentil 92 2. miesto – Song – OK - skupinový spev KLOKAN – SR – úspešný riešiteľ |
6.A |
Dominika Čuláková |
2. miesto – Song – OK - skupinový spev |
5.B |
Arthur Balko |
9.-11. m. – OK MO Maks – SR – úspešný riešiteľ KLOKAN – SR – úspešný riešiteľ Expert Geniality Show – SR – úspešný riešiteľ Matboj – SR – člen družstva |
Lucia Záhorcová |
Maks – SR – úspešný riešiteľ 7.miesto – Attomat – SR Matboj – SR – člen družstva i-Bobor – SR – percentil 91 |
|
Hana Števčeková |
Maks – SR – úspešný riešiteľ Matboj – SR – člen družstva i-Bobor – SR – percentil 94 |
|
Peter Magdin |
Matboj – SR – člen družstva i-Bobor – SR – percentil 96 KLOKAN – SR – úspešný riešiteľ |
|
Emma Smith |
3. miesto – Story – OK |
|
Petronela Harvaníková |
HK - reprezentácia v OK |
|
Vanessa Piknová |
HK - reprezentácia v OK |
|
5.A |
Hanka Guľvášová |
9.-11. m. – OK MO i-Bobor – 100% - SR |
Agáta Kaizerová |
Volavkine výtvarné dni – KK – čestné uznanie |
|
Laura Kollárová |
Volavkine výtvarné dni – KK – 4. miesto |
|
4.B |
Soňa Horáková |
Slávik Slovenska – reprezentácia v OK Šaliansky Maťko – reprezentácia v OK 2. miesto – HK – obvodné kolo 1.miesto – Song – OK 2.miesto – Poptón – OK 3. miesto – Story – OK 4. miesto – KLOKANKO – SR |
Elenka Koníčková |
Hviezdoslavov Kubín – reprezentácia v OK |
|
Filip Tóth |
Maksík – SR – úspešný riešiteľ 4. miesto – KLOKANKO – SR |
|
Jakub Kerek |
5. miesto – KLOKANKO – SR Všetkovedko – SR – úspešný riešiteľ |
|
Tomáš Hajka |
8. miesto - KLOKANKO – SR Všetkovedko – SR – úspešný riešiteľ |
|
4.A |
Samuel Ešše |
Maksík – SR – úspešný riešiteľ |
Eliška Kováčová |
Všetkovedko – SR – úspešný riešiteľ |
|
3.B |
Natalie Štefanková |
Hviezdoslavov Kubín – reprezentácia v OK |
Richard Zelman |
1.miesto – Maksík – SR |
|
Hanka Kupková |
1.miesto – Maksík – SR 8. miesto – KLOKANKO – SR |
|
Lucia Bieliková |
1.miesto – Maksík – SR |
|
Karolína Vargová |
1.miesto – Maksík – SR 5. miesto – KLOKANKO – SR |
|
Mathias Ondika |
1.miesto – KLOKANKO – SR |
|
Adam Adamča |
Maksík – SR – úspešný riešiteľ |
|
Timotej Dávid |
Maksík – SR – úspešný riešiteľ |
|
3.A |
Andrej Šebo |
i-Bobor – SR percentil 94 ocenená práca – Svet fantázie – OK 1.miesto – Maksík – SR |
Alexandra Hroššová |
ocenená práca – Svet fantázie – OK 1.miesto – Maksík – SR |
|
Boris Géci |
i-Bobor – SR percentil 94 1.miesto – Maksík – SR |
|
Matej Bédi |
i-Bobor – SR percentil 94 Maksík – SR – úspešný riešiteľ |
|
Šimon Šiška |
1.miesto – Maksík – SR Všetkovedko – SR – úspešný riešiteľ |
|
Lilien Dudová |
1.miesto – Maksík – SR |
|
Dominika Dávidová |
1.miesto – Maksík – SR |
|
Kristián Žilik |
1.miesto – Maksík – SR |
|
Adela Jančovičová |
1.miesto – Maksík – SR |
|
Laura Zelenayová |
1.miesto – Maksík – SR |
|
Marko Pelák |
Maksík – SR – úspešný riešiteľ |
|
2.B |
Zara Martonková |
6. miesto – Všetkovedko – SR Maksík – SR |
Danka Guľvášová |
6. miesto – Všetkovedko – SR Maksík – SR – úspešný riešiteľ |
|
2.A |
Slávka Krišková
|
i-Bobor – SR percentil 94 výborný prospech, láskavé správanie, pomoc spolužiakom – návrh TU |
Gregor T. V. Horák |
Slávik Slovenska – reprezentácia v OK 2. miesto – Song – OK |
|
Hannah Kunová |
2. miesto – Song – OK |
|
1.A |
Eliška Hajková |
Cena poroty – Biblia očami detí – KK 1.miesto – Cestujeme bezpečne autobusom – OK |
Romana Desetová |
1.miesto – Cestujeme bezpečne autobusom – OK |
|
Veronika Candráková |
1.miesto – Cestujeme bezpečne autobusom – OK |
|
Sofia Šišková |
1.miesto – Cestujeme bezpečne autobusom – OK |
|
ŠPTR |
Marianna Lakatošová |
2. miesto – Biblia očami detí – KK |
B) Vyhodnotenie športových súťaží |
||
Stolný tenis družstiev žiačok |
Adelka Jančovičová Livka Kollárová Nelka Ďuríková Hanka Ďurčová |
3. miesto – okres |
Stolný tenis družstiev žiakov |
Marek Šóš Arthur Balko Christopher Košta |
účasť - okres |
Floorball |
Viktor Billik, Andrej Németh, Noel Kucbeľ, Daniel Hayden, Dominik Sloboda, Matej Myjavec, Damián Kuna, Šimon Benc |
3. miesto – oblastná súťaž |
Vybíjaná |
Juliana Bedeová, Liana Čuláková, Anastázia Horváthová, Dominika Kosztolányiová, Lea Kušš, Lucia Lorincová, Nela Lénartová, Sarah Kunová, Alexandra Vavrovičová, Bronislava Bencová |
4. miesto – oblastná súťaž |
Odznak všestrannosti |
Vanda Chrazaszczová, Lucia Lorincová, Hanka Gálová, Bronislava Bencová, Noel Kucbeľ, Juraj Ďurčo, Samuel Fraňo, Patrik Martonka |
reprezentácia v krajskom kole |
Mc Donaldś Cup |
Samuel Ešše, Patrik Gróf, Filip Tóth, Jakub Chrzaszcz, Peter Vaňo, Matej Sahulčík, Lukáš Pavlovič, Alex Moravčík, Nela Ďuríková, Ema Vozárová |
4. miesto - okres |
Malý futbal |
Marek Šoóš, Arthur Balko, Ľuboš Jančovič, Jakub Sahulčík, Matúš Čulák, Matej Vozár, Samuel Fraňo, Marián Kollárik, Adam Jurík, Boris Matyo |
Účasť v kvalifikácii do okresného kola |
Vybíjaná |
Lenka Gazdíková, Alexandra Vavrovičová, Hana Ďurčová, Michaela Dudová, Lívia Beňušová, Natália Kondelová, Olívia Billiková, Timea Kunová, Alžbeta Kunová, Natália Dávidová, Bronislava Bencová, Michaela Bartošová |
Účasť v kvalifikácii do okresného kola |