Prihlásenie
Základná škola, Školská 185/1, Výčapy-Opatovce
Hlavná stránka
O škole
Školský @-mail
Učitelia
Viac
Triedy
Rozvrh
Predmety
2% dane
Profil školy
Z histórie školy
Zápis predškolákov
Zamestnanci
Rada školy
Rodičovská rada
Akcie školy
Fotoalbum
Školský klub detí
Úspechy našich žiakov
Koncepcia nenásilia
Dokumenty
Informácie pre rodičov
Prihláška do ZŠ
Termíny školských prázdnin
Profil verejného obstarávateľa
Zmluvy, faktúry, objednávky
Výchovný poradca
Školský psychológ
Krúžky 2023-2024
Školská knižnica
Digitálna knižnica
Testy Alf
Školská jedáleň
Jedálny lístok
Školský vzdelávací program,
Poskytované vzdelávanie
Kompetenčný profil
Pracovné ponuky
ETwinning
Kontakt
Ochrana osobných údajov
Oznamovanie protispoločenskej činnosti
2021/2022
|
2020/2021
|
2019/2020
|
2018/2019
|
2017/2018
|
2016/2017
|
2015/2016
|
2014/2015
|
2013/2014
|
2022/2023
Úspechy našich žiakov
2016/2017
II. stupeň
Majstrovstvá Nitrianskeho kraja v atletike - Erik Majer, IX.B - skok do výšky, 6. miesto
Majstrovstvá okresu v atletike - skok do výšky - Erik Majer, IX.B - 1. miesto, hod kriketovou loptičkou - 4.miesto
Talent regiónu - spevácka súťaž, Lucia Horáková, Viktória Kunová, Tatiana Novická, IX.B - 1. miesto
Vo víre tanca - tanečná súťaž, staršie žiačky TK Sambáčik - 3. miesto
Talent regiónu - spevácka súťaž, Lucia Horáková, IX.B - 2. miesto
Tanečný kolotoč - krajské kolo, TK Sambáčik staršie žiačky - 2. miesto
Biblibká olympiáda, diecézne kolo - Lucia Horáková, Alica Jančovičová, Michaela Kučerková, IX.B - 7. miesto
Biologická olympiáda, kategória D - okresné kolo, Matej Filo, VI.trieda - 6. miesto
Matematická olympiáda - okresné kolo, Jakub Tóth, VI. trieda - 1. miesto
Rozprávkové vretienko - okresné kolo, Liliana Paulíková, V.trieda - 2. miesto
Dejepisná olympiáda - krajské kolo, Nikoleta Bedeová, IX.B - úspešná riešiteľka, 9.miesto
Tanečný kolotoč - okresné kolo, TK Sambáčik - st.žiačky - 2. miesto s postupom
Biologická olympiáda - krajské kolo, Vladimíra Miškolciová, IX.B - 3. miesto
Chemická olympiáda - okresné kolo, Kristián Magát, IX.A, Adam Billik, IX.B - úspešní riešitelia
Biblická olympiáda, dekanátne kolo - Lucia Horáková, Alica Jančovičová, Michaela Kučerková, IX.B - 1. miesto
Story - obvodné kolo
Adam Billik IX.B: 2. miesto (poézia)
Noel Elkrief VII.trieda: 3. miesto (próza)
Gymnastický štvorboj - okresné kolo
Kategória C: 3. miesto
Vladimíra Miškolciová, Nikoleta Bedeová,IX.B, Kristína Balážová, Laura Malušová, Vanda Tomková, VII.trieda
Hviezdoslavov Kubín - obvodné kolo
Adam Billik, IX.B - 3. miesto
Pytagoriáda - okresné kolo
Tatiana Kucková, V. trieda - úspešná riešiteľka
Zimné aranžovanie - 1. miesto
Nikoleta Bedeová, IX.B
Malí botanici - 6. miesto
Vladimíra Miškolciová, IX. B
Matej Filo VI. trieda
Jarné aranžovanie - 1. miesto
Nikoleta Bedeová, IX.B
Dejepisná olympiáda - okresné kolo
Nikoleta Bedeová, IX.B - 1. miesto
Kristián Magát, IX.A - 3. miesto
Matej Filo, VI.trieda - 6. miesto
Biologická olympiáda - okresné kolo
Vladimíra Miškolciová, IX.B - 2. miesto
Olympiáda v anglickom jazyku - okresné kolo
Sofia Kukučková, IX.B - úspešná riešiteľka
Olympiáda v slovenskom jazyku - okresné kolo
Nikoleta Bedeová, IX.B - úspešná riešiteľka
Technická olympiáda - okresné kolo
Adrián Piterka, IX.A - 7. miesto
Samuel Virec, IX.A - 7. miesto
Náboj - matematicko-fyzikálna súťaž, okresné kolo - 9. miesto
Samuel Holúbek, Adam Billik, IX.B
Matúš Gazdík,Kristián Magát, IX.A
I. stupeň
Supertrieda - celoslovenské kolo - 4. miesto, IV. ročník
Volavkine výtvarné dni - Kristína Angermayerová, IV.A - 1.miesto, Daniela Krnčanová, III.trieda - 3. miesto, Viktória Lénartová, IV.B - 2. miesto
Supertrieda - postup do celoslovenského kola
Vo víre tanca - tanečná súťaž
deti - absolútny víťaz
Talent regiónu - spevácka súťaž, Kristína Angermayerová, IV.A - 1. miesto, Timea Kunová - I.trieda - 2. miesto
Tanečný kolotoč - krajské kolo, TK Sambáčik mladšie žiačky - absolútny víťaz súťaže
Biblia očami detí, výtvarná súťaž, diecézne kolo - Simona Kunová - 1. miesto, Kristína Angermayerová - 2. miesto
Rozprávkové vretienko - okresné kolo, Sarah Gregorová, II.B - 1. miesto, Sabína Kunová, Adriana Angermayerová, IV.A - 3. miesto
Svet fantázie - výtvarná súťaž - Marek Ďurčo, IV.B - ocenená práca
Tanečný kolotoč - okresné kolo, TK Sambáčik - ml.žiačky, 2. miesto
Gymnastický štvorboj - okresné kolo
Kategória B: 4. miesto
Sabína Kunová, Simona Kunová, Kristína Angermayerová, Nina Kunová, Lucia Bombošová
Malí botanici - 6. miesto
Andrej Németh, III. trieda
Špeciálne triedy
Biblia očami detí, 2. miesto - celoslovenské kolo - Patrícia Juhasová, Špec.tr.A
Biblia očami detí, diecézne kolo, výtvarná súťaž - Patrícia Juhasová, Špec.tr.A - 1. miesto
časopis Vrabček - ocenená práca: Terezka Ševčíková, Špec.tr.A
Príroda v obrazoch - 3. miesto
Patrícia Juhasová, ŠPEC. tr. A
Novinky
Krásne prázdniny!
Škola v prírode - Donovaly
Erb mojej rodiny - výtvarná súťaž
Aktualizácia údajov
Matej Bača v našej škole!
Kontakt
Základná škola, Školská 185/1, Výčapy-Opatovce
Školská 185/1
Výčapy-Opatovce
951 44
Slovenská republika
+421 037 77 951 08
0903 260 247
Fotogaléria